JA-122PW - autobuz PIR + MW
Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Datorită combinației dintre PIR și detecția cu microunde (MW), detectorul este foarte rezistent la alarme false. La detectare, se activează...
Cod produs: 2011-015 EAN: 8595614122153 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Datorită combinației dintre PIR și detecția cu microunde (MW), detectorul este foarte rezistent la alarme false. La detectare, se activează detectorul MW, care confirmă activarea anterioară a senzorului PIR. Detectorul cu lentila alba ofera rezistenta standard la lumina alba la nivelul prescris de standard (pana la 6000 lux). Rezistența alarmei false este reglabilă în două niveluri pentru PIR și MW. Detectorul are un răspuns la impuls și ocupă o poziție în sistem.
| Tip detector | detector digital dual pe magistrala BUS |
| Funcţie | PIR + MW |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum curent | 5 - 16 mA |
| Înălțimea de montare | 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | 12 m, 110 ° (cu lentila de bază) |
| Montare/montare | pe perete, în colț |
| Ieșire de alarmă | prin AUTOBUZ |
| Design copertă | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















