JA-120PC - bus PIR cu cameră de 43 °
Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor, inclusiv pentru confirmarea vizuală a alarmei. La înregistrarea mișcării, camera detectează o imagine color cu o rezoluție de până la 640x480...
Cod produs: 0104-803 EAN: 8594052539226 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor, inclusiv pentru confirmarea vizuală a alarmei. La înregistrarea mișcării, camera detectează o imagine color cu o rezoluție de până la 640x480 pixeli.
| Tip detector | detector digital BUS PIR cu camera |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum de curent silențios / alarmă | 5 mA / 110mA |
| Înălțimea de montare | 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | 12 m, 55 ° (obiectiv de bază) |
| Unghi de vedere (orizontal) | camera: 43 ° |
| Proprietăți | dimensiunea imaginii: (de obicei) 2-10kB / 2-64kB (6kB / 35kB) |
| Montare/montare | pe perete, în colț |
| Distincţie | LQ 320x240; HQ 640x480 puncte |
| Proprietăți | Timp de transfer al imaginii LQ către panoul de control: până la 20 sec. (ideal 10 sec.) |
| Funcţie | creați un instantaneu la cerere |
| Funcţie | raza blițului: max 3 m |
| Ieșire de alarmă | prin AUTOBUZ |
| Design copertă | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















