JA-115P - tavan autobuz PIR
Produsul este o componentă de magistrală a sistemului JABLOTRON 100+. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Spre deosebire de detectoarele de mișcare PIR standard din seria JABLOTRON 100+,...
Cod produs: 0109-803 EAN: 8595614117265 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Produsul este o componentă de magistrală a sistemului JABLOTRON 100+. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Spre deosebire de detectoarele de mișcare PIR standard din seria JABLOTRON 100+, acest detector este proiectat pentru instalarea pe tavan.
| Tip detector | digital pe autobuzul BUS |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum curent | 2,8 - 30 mA |
| Înălțimea de montare | 2,5 - 3,5 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | 11 m, 360 ° (la înălțimea de instalare de 3,5 m) |
| Montare/montare | pe tavan |
| Ieșire de alarmă | prin AUTOBUZ |
| Falsă rezistență. popl. | reglabil pe două niveluri |
| Design copertă | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















