JA-110P PET - bus PIR cu imunitate PET
Produsul este o componentă de magistrală a sistemului JABLOTRON 100+. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Spre deosebire de detectoarele de mișcare PIR standard din seria JABLOTRON 100+,...
Cod produs: 0109-798 EAN: 8595614122634 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Produsul este o componentă de magistrală a sistemului JABLOTRON 100+. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Spre deosebire de detectoarele de mișcare PIR standard din seria JABLOTRON 100+, caracteristicile sale de detectare au fost modificate și are imunitate de bază împotriva animalelor.
| Tip detector | digital pe autobuzul BUS |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum curent | 5 mA |
| Imunitatea la animale | da, max 25 kg, inaltime max 40 cm |
| Înălțimea de montare | 2 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | 12 m, 90 ° / 7 m, 90 ° în imunitate PET |
| Ieșire de alarmă | prin AUTOBUZ |
| Indicație optică | LED SMI (memorie inteligentă) |
| Culoarea copertei | alb |
| Design copertă | plastic |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















