JA-120PC (90) - bus PIR cu cameră de 90 °
Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor, inclusiv pentru confirmarea vizuală a alarmei. Fotografierea este activată prin mișcare, astfel încât cauza alarmei este întotdeauna înregistrată...
Cod produs: 0105-038 EAN: 8595614117234 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor, inclusiv pentru confirmarea vizuală a alarmei. Fotografierea este activată prin mișcare, astfel încât cauza alarmei este întotdeauna înregistrată în imagine. Acoperire de detectare garantată 90 ° / 12 m.
| Tip detector | detector digital BUS PIR cu camera |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum de curent silențios / alarmă | 5 mA / 250mA |
| Falsă rezistență. popl. | reglabil pe două niveluri |
| Înălțimea de montare | 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | 12 m, 90 ° |
| Unghi de vedere (orizontal) | camera: 90 ° |
| Proprietăți | dimensiunea imaginii: (de obicei) 2-20kB / 2-64kB (6kB / 35kB) |
| Distincţie | LQ 320x240; HQ 640x480 puncte |
| Montare/montare | pe perete, în colț |
| Proprietăți | Timp de transfer al imaginii LQ către panoul de control: până la 20 sec. (ideal 10 sec.) |
| Proprietăți | Timp de transfer al imaginii HQ către panoul de control: până la 130 sec. (ideal 60 sec.) |
| Funcţie | creați un instantaneu la cerere |
| Funcţie | raza blițului: max 3 m |
| Control ieșire PGM | da, PGM în sistem |
| Ieșire de alarmă | prin AUTOBUZ |
| Design copertă | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















