JA-111H TRB - modul bus pentru detector de fir
Modulul JA-111H TRB este utilizat pentru a conecta orice detector de fir (cu ieșiri de contact sau de impuls) la sistemul JABLOTRON 100+ și asigură alimentarea acestuia. Acest modul încorporat poate fi plasat direct în detector. Tipul de modul...
Cod produs: 0101-099 EAN: 8595614115391 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Modulul JA-111H TRB este utilizat pentru a conecta orice detector de fir (cu ieșiri de contact sau de impuls) la sistemul JABLOTRON 100+ și asigură alimentarea acestuia. Acest modul încorporat poate fi plasat direct în detector.
| Tipul de modul | modul de magistrală pentru conectarea unui detector de sârmă / detector de rulou |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum curent | 5 - 12 mA |
| Numărul de intrări | 1 |
| Tamper intrare | da, fix |
| Control ieșire PGM | da, PGM în sistem |
| Timp de reacție de intrare | 0,1 s - 300 s |
| Capacitate maximă | 50 mA |
| Activarea alarmei | puls / stare |
| Transmisia semnalului | manipulare, alarmă, defecțiune / antimascare |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















