JA-122PC-AN - antracit - autobuz PIR cu verificare foto. aparat foto
Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor, inclusiv pentru confirmarea vizuală a unei alarme. Când este detectată mișcare, camera detectorului realizează o imagine color cu o rezoluție de...
Cod produs: 2309-146 EAN: 8595614129060 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor, inclusiv pentru confirmarea vizuală a unei alarme. Când este detectată mișcare, camera detectorului realizează o imagine color cu o rezoluție de până la 640x480 pixeli.
| Tip detector | detector digital BUS PIR cu camera de 90° |
| Adresarea detectorului din sistem | o singură poziţie |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consumul de curent standby/alarma | 5mA / 110mA |
| Înălțimea de montare | 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | 12 m |
| Unghi de vedere (orizontal) | camera: 90° |
| Proprietăți | dimensiunea imaginii: (de obicei) 2-10kB / 2-64kB (6kB / 35kB) |
| Montare/montare | pe perete, în colț |
| Distincţie | LQ 320x240; HQ 640x480 pixeli |
| Proprietăți | timpul de transmitere a imaginii LQ către panoul de control: până la 20 sec. (ideal 10 sec.) |
| Funcţie | crearea de instantanee la cerere |
| Funcţie | raza blițului: max 3 m |
| Ieșire de alarmă | cu autobuzul BUS |
| Designul copertei | plastic |
| Culoarea copertei | antracit |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















