JA-112P - autobuz PIR - alb
Produsul este o componentă de magistrală a sistemului JABLOTRON 100+. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Acoperirea sa de detecție garantată este de 90 ° / 12 m. Detectorul...
Cod produs: 0109-801 EAN: 8595614122092 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Produsul este o componentă de magistrală a sistemului JABLOTRON 100+. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor. Acoperirea sa de detecție garantată este de 90 ° / 12 m. Detectorul îndeplinește cele mai înalte cerințe de calitate și design, datorită cărora poate fi folosit și în interioare de lux.
| Tip detector | digital pe autobuzul BUS |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum curent | 3 - 11 mA |
| Înălțimea de montare | 2,2 - 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | 12 m, 90 ° |
| Montare/montare | pe perete, în colț, folosind cadrul JA-196PL-S parțial îngropat |
| Ieșire de alarmă | prin AUTOBUZ |
| Falsă rezistență. popl. | reglabil pe două niveluri |
| Proprietăți | rezistență la lumină albă (până la 6000 lux) |
| Control ieșire PGM | da, PGM în sistem |
| Design copertă | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















