IPC-EB5541-AS - 5Mpix, panorama 360°, AI, MIC, numărare, hărți termice
Cameră IP panoramică antivandal pentru exterior 360 ° (orizontală 180 °), microfon încorporat. Când este montat orizontal, permite o privire de ansamblu asupra situației în toate direcțiile, funcții de imagine (original, panoramă,...
Cod produs: 2006-095 EAN: 6939554948930 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP panoramică antivandal pentru exterior 360 ° (orizontală 180 °), microfon încorporat. Când este montat orizontal, permite o privire de ansamblu asupra situației în toate direcțiile, funcții de imagine (original, panoramă, panoramă dublă, Eptz etc.). Rezoluție 5 Mpix. Camera este echipată cu inteligență artificială pentru a proteja perimetrul, a crea hărți termice, a număra oamenii, a crea rapoarte și statistici. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră IP |
| Execuţie | Panoramă |
| Sfat | WizMind |
| Element sensibil | CMOS progresiv de 1 / 2,7 "5 megapixeli |
| Sensibilitate la lumină | 0,0006 Lux@F2.0 |
| Tehnologie | Inteligență artificială - Protecția perimetrului, Numărarea oamenilor, Harta termică |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Tip de lentile | fix |
| Obiectiv | 1,4 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 360 ° |
| Distincţie | 5 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2592 x 1944 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 5 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265 + |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264 + |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software inteligent PSS, aplicații mobile DSS Express, DSS Pro, DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Inteligență artificială AI + reguli IVS - protecția perimetrului, recunoașterea persoanei și a vehiculului, clasificarea obiectelor, numărarea persoanelor, hărți termice |
| Funcții reglabile | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detectarea mișcării etc. |
| I/O audio | microfon incorporat |
| I/O alarmă | 1/1 |
| card SD | Micro SD (max. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Alimentare electrică | Consumul de energie de bază: 3.7W (12V DC); 4,7 W (PoE) Max. consum de energie (H.265 + funcție inteligentă + WDR): 5.1W (12V DC); 6W (PoE) |
| tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















