IPC-PFW3849S-A180-E2-AS-PV - 2.8 mm - 8Mpix, panoramă 180°, dual 25m IR și 20m LED alb, descurajare activă
WizSense serie panoramică în aer liber iluminator dual 25m IR, 20m LED alb, descurajare activă, audio dual. Doi senzori cu o rezoluție totală de 8 Mpix și unghi de vizualizare orizontal de 180°. Redare de notificări prestabilite și...
Cod produs: 2312-018 EAN: 6923172594327 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
WizSense serie panoramică în aer liber iluminator dual 25m IR, 20m LED alb, descurajare activă, audio dual. Doi senzori cu o rezoluție totală de 8 Mpix și unghi de vizualizare orizontal de 180°. Redare de notificări prestabilite și personalizate. Atunci când perimetrul este încălcat, sunetul declanșează descurajarea vizuală cu LED-uri de avertizare (roșu și albastru). Poate fi ușor dezactivată cu ajutorul aplicației mobile.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Panorama |
| Line | WizSense Series |
| Element senzorial | 1/2.7" 2×4Megapixeli CMOS progresiv |
| Sensibilitate la lumină | 0.005 lux@F1.4 (culoare, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.4 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD4.0, Quick Pick, Smart Search, EPTZ, Smart Dual Light, Sirenă și lumină de descurajare activă |
| Mod Noapte | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină IR) |
| Luminozitate | 25m LED IR și 20m LED alb |
| Tip Lentile | fixate |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 180° |
| Rezoluție | 8 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 4096 x 1860 px |
| Frame rate | 20 sn/s la 8 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie de date | H.264 AI |
| Tip de compresie de date | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB | Analiză video inteligentă | Detecție inteligentă de mișcare SMD 4.0 și protecție perimetrală cu clasificarea obiectelor umane și a vehiculelor, funcție AI SSA pentru adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de iluminare din mediu, funcție Quick Pick, căutare inteligentă, urmărire EPTZ a mai multor obiecte simultan |
| Funcții ajustabile | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Smart Dual Illumination, Defog, Privacy Masking |
| Audio I/O | Microfon și difuzor integrate cu redare anunțuri presetate și personalizate, comunicare bidirecțională |
| Alarm I/O | 1 canal în: 5 mA 3V-5VDC / 1 canal ieșire: 300 mA 12 VDC |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 3,4 W (12 VDC); 3,8 W (PoE) Max. (H.265+WDR+ lumină caldă+sirenă și lumină de descurajare activă + inteligență pornită): 9 W (12 VDC); 10,3 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal | Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















