IPC-PFW81642-A180-DC12AC24V - 16Mpix, panoramă 180°, IR 30m, EPTZ, densitatea traficului de vehicule, numărarea persoanelor și densitatea mulțimilor
Seria WizMind antivandalism panoramic pentru exterior. 4 senzori cu o rezoluție totală de 16 Mpix, unghi de vizualizare orizontal de 180°, IR 30 m. Protecție perimetrală, categorisire obiecte umane/vehicule, căutare inteligentă, urmărire...
Cod produs: 2403-019 EAN: 6923172548320 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Seria WizMind antivandalism panoramic pentru exterior. 4 senzori cu o rezoluție totală de 16 Mpix, unghi de vizualizare orizontal de 180°, IR 30 m. Protecție perimetrală, categorisire obiecte umane/vehicule, căutare inteligentă, urmărire EPTZ a mai multor obiecte în mișcare simultan, densitatea traficului de vehicule, parcare, numărare persoane, densitatea mulțimii. Slot pentru card micro SD, I/O audio, alarmă.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Panorama |
| Linia | Seria WizMind |
| Element de detecție | 1/1.8" 2×4Megapixeli CMOS progresiv |
| Sensibilitate la lumină | 0.001 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0.0001 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, Căutare inteligentă, EPTZ, Densitatea vehiculelor; limita superioară de parcare; alarmă de congestie a vehiculelor, Harta mulțimilor, numărarea globală a persoanelor; numărarea persoanelor în zonă |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Illuminanță | 30 m |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 180° |
| Rezoluție | 8 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 5520 x 2700 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 8 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip compresie date | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| Analiză video inteligentă | Protecție perimetrală cu clasificarea obiectelor umane și a vehiculelor, funcție de căutare inteligentă, urmărirea EPTZ a mai multor obiecte simultan, densitatea traficului de vehicule, numărarea persoanelor și densitatea mulțimii |
| Funcții reglabile | DWDR, DNR, AGC, AWB, BLC, HLC, Regiune de interes (RoI), Defog, Mascarea confidențialității |
| Audio I/O | 1/1 | Alarm I/O | 2 canale în: 5 mA 3V-5VDC / 2 canale ieșire: 1,000 mA 30 VDC/500 mA 50 VAC | Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mbps) |
| Power | PoE+ sau 12 VDC/24 VAC/Basic: 8,2 W (12 VDC); 9,7 W (24 VAC); 9,7 W (PoE) Max (WDR + intensitate IR + inteligență pornită + flux max.): 21,5 W (12 VDC); 24,2 W (24 VAC); 24,2 W (PoE) |
| Tip PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Material | metal și plastic |
| Antivandal | IK10 |
| Color | argint |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















