IPC-HUM8441-E1-L1 - 2.8 mm - cameră de interior și kit server web, 4Mpix Starlight, WDR, AI, alarmă
Set de camere IP de interior cu montare încastrată, montare ascunsă cu modul webserver (împreună). Obiectiv pinhole fix încastrat de 2,8 mm (unghi de 101°), 4 Mpix cu 25 fps. Reguli AI și IVS: perimetru, recunoașterea persoanei/vehiculului,...
Cod produs: 2201-098 EAN: 6923169703640 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Set de camere IP de interior cu montare încastrată, montare ascunsă cu modul webserver (împreună). Obiectiv pinhole fix încastrat de 2,8 mm (unghi de 101°), 4 Mpix cu 25 fps. Reguli AI și IVS: perimetru, recunoașterea persoanei/vehiculului, clasificare, detectarea feței, atribute ale feței, pândă, adunare, obiect abandonat/perdut. Îmbunătățirea calității WDR și 3D-DNR, alarmă 2/2, audio 1/1, micro SD, PoE sau 12 VDC, lungime 8 m.
| Tip de dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Specială |
| Serie | Serie WizMind cu țeavă |
| Element senzorial | 1/2.7" 4Megapixeli scanare progresivă STARVIS™ CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,005 Lux@F2.0 (culoare,30 IRE) 0.0005 Lux@F2.0 (B/N,30 IRE) |
| Tehnologie | Inteligență artificială: Protecție perimetrală, SMD Plus, Detectarea feței, Atributele feței, Obiect abandonat/lipsă |
| Mod nocturn | Mod nocturn - electronic |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm | Unghiul cadrului (orizontal) | 101° |
| Rezoluție | 4 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 2688 x 1520 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 | Tip compresie date | MJPEG |
| Setări | Software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB | Analiză video inteligentă | Inteligență artificială IA și reguli IVS: Protecție perimetrală, recunoașterea persoanelor și a vehiculelor, clasificarea obiectelor, detectarea feței, șase atribute ale feței, detectarea pândirilor, adunarea persoanelor, obiecte abandonate/pierdute |
| Funcții setabile | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detectarea mișcării etc. |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2/2 |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12VDC/Basic: 2.4W (12V DC); 3W (PoE) Max (Inteligență + WDR): 3.9W (12V DC); 4.8W (PoE) |
| Tip PoE | 15.4W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | Carcasă metalică |
| Color | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















