HAC-HFW2501TU-A-S2 - 3,6 mm - 4 în 1, 5 Mpix Starlight, 80 m, WDR, MIC
Cameră HDCVI compactă pentru exterior cu senzor cu tehnologie Starlight de înaltă sensibilitate. Lentila fixa de 3,6 mm (unghi de 92°), filtru IR mecanic, iluminare IR inteligenta 80 m, microfon integrat. Rezolutie de 5 Mpix, functie WDR (120...
Cod produs: 2202-023 EAN: 6939554945038 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră HDCVI compactă pentru exterior cu senzor cu tehnologie Starlight de înaltă sensibilitate. Lentila fixa de 3,6 mm (unghi de 92°), filtru IR mecanic, iluminare IR inteligenta 80 m, microfon integrat. Rezolutie de 5 Mpix, functie WDR (120 dB) si 3D/2D-DNR pentru o calitate maxima a imaginii chiar si in cele mai solicitante conditii de iluminare, cablul trece prin centrul suportului camerei. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | Seria Pro |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.001 Lux / F1.6, 30IRE, 0Lux IR activat |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 80 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 3,6 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 92 ° |
| Distincţie | 5 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2880 x 1620 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 5 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| Funcții reglabile | WDR, 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Mascare de confidențialitate, IR inteligent, oglindă |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.9,6 W |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















