HAC-HFW1239TU-ZA-LED-S2 - 2,7-13,5 mm - 4in1, 2Mpix Starlight Full color, LED alb 60m, WDR, MIC, Super adapt
Cameră HDCVI compactă de exterior cu sensibilitate ridicată a senzorului și mod color noapte (Starlight Full color), microfon integrat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare prin controler PFM820 ( 1612-004 ), obiectiv motorizat...
Cod produs: 2202-025 EAN: 6923172507297 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Noul algoritm Super Adapter ajustează automat parametrii imaginii, astfel încât camera să ofere cea mai bună imagine posibilă în toate condițiile de iluminare.
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | Seria Lite |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,8 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,001 Lux / F1.2, 30IRE, 0 Lux LED aprins |
| Modul de noapte | colorat |
| Iluminare IR | 60 m lumina alba |
| Tipul de lentile | motor |
| Obiectiv | 2,7-13,5 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 107 ° -34 ° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 2 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Mascare de confidențialitate, IR inteligent, oglindă |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.10,2 W |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















