HAC-HFW1230R-Z-IRE6 - 2,7-12 mm - 4 în 1, Starlight de 2 Mpix, 60 m, DWDR
Cameră HDCVI compactă de exterior din seria Lite cu sensibilitate ridicată a senzorului, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare prin controler PFM820 ( 1612-004 ), lentilă motor 2,7-12 mm (unghi 101,7 ° la 32, 3 °) , filtru IR...
Cod produs: 1911-059 EAN: 8595584648592 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră HDCVI compactă de exterior din seria Lite cu sensibilitate ridicată a senzorului, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare prin controler PFM820 ( 1612-004 ), lentilă motor 2,7-12 mm (unghi 101,7 ° la 32, 3 °) , filtru IR mecanic și iluminare de până la 60 m. Rezoluție Full HD (1920 x 1080 px), setări meniul OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la HDCVI DVR, rază de acțiune de până la 800 m prin cablu coaxial, capac metalic, cablul trece prin centrul suportului camerei. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | GLONŢ |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,8 "CMOS |
| Iluminare minimă | 0,005 / 0 lux cu IR pornit / F1.8 |
| Modul de noapte | filtru IR mecanic, LED IR inteligent |
| Iluminare IR | 60 m |
| Tipul de lentile | motor |
| Obiectiv | 2,7-12 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 101,7 ° -32,3 ° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 1080p, 50 fps la 720p |
| Setări | Funcția Control over Coax (CoC) - setarea meniului OSD al camerei printr-un cablu coaxial de la DVR |
| Funcții reglabile | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, comutați la CVBS |
| Alimentare electrică | 12 V = / 12,1 W cu IR pornit |
| Material | capac metalic, protectie IP67 |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















