HAC-HFW1200T-S6 - 2,8 mm - 4in1, 2Mpix, 30m, DWDR, Super adaptare
Cameră de exterior din seria Lite, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutabilă prin intermediul driverului PFM820, obiectiv fix 2,8 mm (unghi 102°), filtru IR mecanic, iluminare IR 30 m. Rezoluție Full HD (1920 x 1080 px), rază de...
Cod produs: 2312-053 EAN: 6923172593061 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră de exterior din seria Lite, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutabilă prin intermediul driverului PFM820, obiectiv fix 2,8 mm (unghi 102°), filtru IR mecanic, iluminare IR 30 m. Rezoluție Full HD (1920 x 1080 px), rază de acțiune de până la 800 m prin cablu coaxial, carcasă metalică, cablul trece prin centrul suportului camerei.
| Tip dispozitiv | Cameră HDCVI |
| Producție | Bullet |
| Line | Lite Series |
| 4 în 1 | yes |
| Sensor | 2 MP CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.01 lux@F2.0 (culoare, 30 IRE) 0,001 lux@F2.0 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Iluminanță | 30 m |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 102° |
| Definiție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Settings | de la recorder (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Mirror, Privacy Masking |
| Putere | 12 VDC ±30%/max.3,2 W |
| Material | metal |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















