HAC-HFW1200CL-IL-A-S6 - 3.6 mm - 4in1, 2Mpix Smart Iluminare dublă, IR și LED alb 20m, DWDR, MIC, Super adaptare
Camera de exterior seria Lite iluminare dublă, IR 20 m și LED alb 20 m., microfon. Modul de noapte iluminator IR care afișează imagini alb-negru, detectarea persoanei/vehiculului activează lumina LED albă vizibilă și schimbă modul de...
Cod produs: 2309-120 EAN: 6923172591999 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Camera de exterior seria Lite iluminare dublă, IR 20 m și LED alb 20 m., microfon. Modul de noapte iluminator IR care afișează imagini alb-negru, detectarea persoanei/vehiculului activează lumina LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare atunci când perimetrul este încălcat. Acest mod este controlat numai de dispozitivul XVR conectat, FW trebuie să fie V4.001.0000004.1.R.220323 sau mai recentă.
| Tip dispozitiv | Cameră HDCVI |
| Producție | Bullet |
| Line | Lite Series |
| 4 în 1 | yes |
| Sensor | 2 MP CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.01 lux@F2.0 (culoare, 30 IRE) 0,001 lux@F2.0 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Modul noapte | În modul noapte, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale despre intruziune în perimetru, acest mod este controlat numai de dispozitivul XVR conectat al cărui firmware trebuie să fie V4.001.0000004.1.R.220323 sau o versiune ulterioară |
| Brightness | 20m IR LED și 20m LED alb |
| Lens Type | fixed |
| Lens | 3,6 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 84° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Settings | de la recorder (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Mod iluminare, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Putere | 12 VDC ±30%/max.2,6 W |
| Material | plastic |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















