HAC-HDW2241T-ZA - 2,7-13,5 mm - 4 în 1, Starlight de 2 Mpix, 60 m, WDR, MIC
Cameră dom pentru exterior HDCVI seria Pro cu sensibilitate ridicată a senzorului și microfon integrat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind controlerul PFM820 ( 1612-004 ). Lentila motorizata 2,7 pana la 13,5 mm (unghi...
Cod produs: 1809-017 EAN: 8595584643917 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră dom pentru exterior HDCVI seria Pro cu sensibilitate ridicată a senzorului și microfon integrat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind controlerul PFM820 ( 1612-004 ). Lentila motorizata 2,7 pana la 13,5 mm (unghi 108° - 29°), filtru IR mecanic si iluminare pana la 60 m. Functie WDR (120 dB) si 3D/2D-DNR cresc calitatea imaginii in conditii de iluminare solicitante. Rezolutie Full HD (1920 x 1080 px), setarile meniului OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la DVR, raza de actiune de pana la 800 m prin cablu coaxial, capac metalic, cablul trece prin centrul suportului camerei. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Minge dom |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2.8 "CMOS progresiv |
| Iluminare minimă | 0.004lux / F1.6, 0 lux cu IR activat |
| Modul de noapte | filtru IR mecanic, LED IR inteligent |
| Iluminare IR | 60 m |
| Tipul de lentile | motor |
| Obiectiv | 2,7-13,5 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 108,7-28,7 ° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Rata maximă de cadre | 25/30 cps la 1080p, 25/30/50/60 cps la 720p |
| Setări | Funcția Control over Coax (CoC) - setarea meniului OSD al camerei printr-un cablu coaxial de la DVR |
| WDR | 120 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, Smart IR |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12 V = / max.5,4 W cu IR pornit |
| Material | metal, IP67 |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















