HAC-HDW1200CLQ-IL-A-S6 - 2.8 mm - 4in1, 2Mpix Smart Iluminare dublă, IR și LED alb 20m, DWDR, MIC, Super adaptare
Cameră de exterior Lite Smart Dual IR 20 m și LED alb 20 m. Modul de noapte utilizează iluminatorul IR pentru a afișa imaginea alb-negru, activează lumina LED albă vizibilă atunci când este detectată o persoană/un vehicul, schimbă modul...
Cod produs: 2312-115 EAN: 6923172591937 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră de exterior Lite Smart Dual IR 20 m și LED alb 20 m. Modul de noapte utilizează iluminatorul IR pentru a afișa imaginea alb-negru, activează lumina LED albă vizibilă atunci când este detectată o persoană/un vehicul, schimbă modul de imagine la culoare atunci când perimetrul este încălcat. XVR conectat, FW trebuie să fie V4.001.0000004.1.R.220323 2 Mpix, obiectiv 2,8 mm (unghi 102°), până la 700 m prin cablu coaxial, 300 m cablu UTP, plastic.
| Tip de dispozitiv | Camera HDCVI |
| Design | Bila domului |
| Linia | Lite Series |
| 4 în 1 | yes |
| Sensor | 2 MP CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.01 lux@F2.0 (culoare, 30 IRE) 0,001 lux@F2.0 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Modul noapte | În modul noapte, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale despre intruziune în perimetru, acest mod este controlat numai de dispozitivul XVR conectat al cărui firmware trebuie să fie V4.001.0000004.1.R.220323 sau ulterior |
| Luminozitate | 20m LED IR și 20m LED alb |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 102° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Settings | de la recorder (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Mod iluminare, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Putere | 12 VDC ±30%/max.2,6 W |
| Material | plastic |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















