HAC-HDW1231TMQ-A - 2,8 mm - 4 în 1, Starlight de 2 Mpix, 60 m, MIC
Cameră HDCVI cu bilă dome de exterior cu tehnologie Starlight cu sensibilitate ridicată a senzorului și microfon încorporat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind controlerul PFM820 ( 1612-004 ). Lentila fixa de 2,8 mm...
Cod produs: 2108-020 EAN: 6923172506887 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră HDCVI cu bilă dome de exterior cu tehnologie Starlight cu sensibilitate ridicată a senzorului și microfon încorporat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind controlerul PFM820 ( 1612-004 ). Lentila fixa de 2,8 mm (unghi 107°), filtru IR mecanic si iluminare pana la 60 m. Functiile WDR si 3D-DNR cresc calitatea imaginii in conditii de iluminare solicitante. Rezoluție de 2 Mpix, setări OSD ale camerei prin cablu coaxial (CoC) de la DVR, interval de până la 800 m prin cablu coaxial. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Minge dom |
| Sfat | Seria Lite |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,8 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,002 Lux / F1.6, 30 IRE, 0 Lux IR pornit |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 60 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,8 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 107 ° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 2 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.5,1 W |
| Material | metal si plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















