HAC-HDW1200T-IL-A-S6 - 2.8 mm - 4in1, 2Mpix Smart Iluminare dublă, IR și LED alb 40m, DWDR, MIC, Super adaptare
Camera de exterior seria Lite iluminare dublă, IR 40 m și LED alb 40 m, microfon. Modul de noapte iluminator IR care afișează o imagine alb-negru, prin detectarea unei persoane/vehicul activează lumina LED albă și trece la culoare atunci...
Cod produs: 2311-086 EAN: 6923172591890 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Camera de exterior seria Lite iluminare dublă, IR 40 m și LED alb 40 m, microfon. Modul de noapte iluminator IR care afișează o imagine alb-negru, prin detectarea unei persoane/vehicul activează lumina LED albă și trece la culoare atunci când perimetrul este încălcat. Acest mod este controlat numai de XVR-ul conectat, FW trebuie să fie V4.001.0000004.1.R.220323 sau mai recent. 5 Mpix, obiectiv de 2,8 mm (unghi de 111°), până la 800 m prin cablu coaxial, carcasă metalică.
| Tip de dispozitiv | Cameră HDCVI |
| Producție | Bila domului |
| Line | Lite Series |
| 4 în 1 | yes |
| Element senzorial | 2 MP CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.01 lux@F2.0 (culoare, 30 IRE) 0,001 lux@F2.0 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Modul noapte | În modul noapte, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale despre intruziune în perimetru, acest mod este controlat numai de dispozitivul XVR conectat al cărui firmware trebuie să fie V4.001.0000004.1.R.220323 sau o versiune ulterioară |
| Brightness | 40m IR LED și 40m LED alb |
| Lens Type | fixed |
| Lens | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 102° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Settings | de la recorder (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Mod iluminare, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Putere | 12 VDC ±30%/max.4,1 W |
| Material | metal |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















