HAC-HDW1809T-A-LED - 2.8 mm - 4in1, 8Mpix Full color, LED alb 40m, WDR, MIC, Super adaptare
Cameră de exterior din seria Lite cu tehnologie Full color night mode, cu LED alb de 40 m pentru opțiuni de instalare extinse. Microfon integrat. Obiectiv fix de 2,8 mm (unghi de 106°). 8 Mpix rezoluție la 15 fps, rază de acțiune de până la...
Cod produs: 2311-082 EAN: 6923172534170 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră de exterior din seria Lite cu tehnologie Full color night mode, cu LED alb de 40 m pentru opțiuni de instalare extinse. Microfon integrat. Obiectiv fix de 2,8 mm (unghi de 106°). 8 Mpix rezoluție la 15 fps, rază de acțiune de până la 800 m prin cablu coaxial, carcasă metalică.
| Tip dispozitiv | Cameră HDCVI |
| Design | Bila domului |
| Line | Lite Series |
| 4 în 1 | yes |
| Element senzorial | 8 MP CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.001 lux@F1.0 (culoare) 0 lux (iluminator pornit) |
| Modul de noapte | Modul DEN/NIGHT - electronic |
| Luminozitate | LED alb 40 m |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 106° |
| Rezoluție | 8 Mpix |
| Număr de pixeli | 3840 x 2160 px |
| Viteză frame rate | 15 sn/sec la 8 Mpix |
| Setting | de la recorder (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Funcții reglabile | WDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC-Pro, Defog, Super Adapt, Mod de iluminare, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| I I/O audio | Microfon integrat |
| Putere | 12 VDC ±30%/max.6,9 W |
| Material | metal |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















