JA-151ST * - detector wireless de fum si temperatura + sirena
Este utilizat pentru a detecta pericolele de incendiu în interiorul clădirilor rezidențiale sau comerciale. Detectorul este potrivit și pentru instalarea în rulote sau case mobile. Nu este destinat instalării într-un mediu industrial. Tipul...
Cod produs: 0106-535 EAN: 8595614111751 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Este utilizat pentru a detecta pericolele de incendiu în interiorul clădirilor rezidențiale sau comerciale. Detectorul este potrivit și pentru instalarea în rulote sau case mobile. Nu este destinat instalării într-un mediu industrial.
| Tipul dispozitivului | detector wireless de fum si temperatura + sirena |
| Alimentare electrică | 3 baterii alcaline AA 1,5 V, 2,4 Ah |
| Alimentare electrică | Bateriile nu sunt incluse |
| Durata de viata a bateriei | aproximativ 3 ani |
| Frecvența de lucru | 868,1 MHz, protocol Jablotron |
| Gama de semnal | aproximativ 300 m (teren deschis) |
| Detectarea temperaturii | clasa A2 conform ČSN EN 54-5 |
| Culoarea copertei | alb |
| Detectare | împrăștierea optică a luminii |
| Proprietăți | Sensibilitatea detectorului de fum - m = 0,11 ÷ 0,13 dB / m conform ČSN EN 54-7 |
| Proprietăți | temperatura de alarmă - +60 ° C până la +65 ° C |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















