JA-150ST * - detector wireless de fum si temperatura
Detectorul optic combinat de fum și temperatură ridicată JA-150ST detectează incendiul în clădiri rezidențiale sau comerciale. Permite detectarea: fumului și temperaturilor ridicate, fumului sau temperaturilor ridicate, numai fumului sau...
Cod produs: 0105-332 EAN: 8594052537727 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detectorul optic combinat de fum și temperatură ridicată JA-150ST detectează incendiul în clădiri rezidențiale sau comerciale. Permite detectarea: fumului și temperaturilor ridicate, fumului sau temperaturilor ridicate, numai fumului sau numai temperaturilor ridicate.
| Tipul dispozitivului | detector wireless de fum și temperatură |
| Alimentare electrică | 3 baterii alcaline AA 1,5 V, 2,4 Ah |
| Durata de viata a bateriei | aproximativ 2 ani |
| Frecvența de lucru | 868,1 MHz, protocol Jablotron |
| Gama de semnal | aproximativ 300 m (teren deschis) |
| Detectarea temperaturii | clasa A2 conform ČSN EN 54-5 |
| Culoarea copertei | alb |
| Detectare | împrăștierea optică a luminii |
| Proprietăți | Sensibilitatea detectorului de fum - m = 0,11 ÷ 0,13 dB / m conform ČSN EN 54-7 |
| Proprietăți | temperatura de alarmă - +60 ° C până la +70 ° C |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















