JA-150TP * - termostat de cameră fără fir
Folosit pentru a măsura și controla temperatura camerei. Termostatul extinde posibilitățile sistemului JABLOTRON 100+ în domeniul automatizării casei de control simplu a zonei.La comutarea încălzirii se folosesc ieșiri programabile standard...
Cod produs: 0106-348 EAN: 8595614118224 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Folosit pentru a măsura și controla temperatura camerei. Termostatul extinde posibilitățile sistemului JABLOTRON 100+ în domeniul automatizării casei de control simplu a zonei.La comutarea încălzirii se folosesc ieșiri programabile standard ale panoului de control.
| Tipul dispozitivului | termostat de cameră fără fir |
| Alimentare electrică | Bateriile nu sunt incluse |
| Alimentare electrică | 2 baterii alcaline AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Durata de viata a bateriei | aproximativ 2 ani |
| Frecvența de lucru | 868,1 MHz, protocol Jablotron |
| Gama de semnal | aproximativ 300 m (teren deschis) |
| Înălțimea de montare | 1,5 m deasupra nivelului podelei |
| Proprietăți | Interval de temperatură de funcționare: -10 până la +70 ° C |
| Proprietăți | Precizia măsurării în intervalul de temperatură de funcționare - 0,1 ° C |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















