JA-151TH * - detector de temperatura wireless
Pe baza temperaturii măsurate, permite controlul încălzirii prin intermediul unui panou de control programabil. Toate funcțiile sunt setate în MyJABLOTRON, astfel încât utilizatorul poate monitoriza și controla totul în orice moment și de...
Cod produs: 0105-605 EAN: 8595614110099 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Pe baza temperaturii măsurate, permite controlul încălzirii prin intermediul unui panou de control programabil. Toate funcțiile sunt setate în MyJABLOTRON, astfel încât utilizatorul poate monitoriza și controla totul în orice moment și de oriunde.
| Tipul dispozitivului | detector de temperatura fara fir |
| Alimentare electrică | baterie cu litiu, tip CR2032 (3,0 V, 220 mAh) |
| Alimentare electrică | Atenție: Bateria nu este inclusă |
| Durata de viata a bateriei | aproximativ 2 ani |
| Frecvența de lucru | 868,1 MHz, protocol Jablotron |
| Gama de semnal | aproximativ 200 m (vizibilitate directă) |
| Proprietăți | Precizia măsurării în domeniul de temperatură de funcționare: ± 0,1 ° C |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















