JA-111H-AD TRB - modul magistrală de control contact
Modulul este folosit pentru a conecta orice dispozitiv de control (cu ieșiri de contact sau impuls) la sistemul JABLOTRON 100+ și furnizează energie de la magistrala panoului de control. Acest modul încorporat poate fi plasat direct în...
Cod produs: 0106-399 EAN: 8595614115384 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Modulul este folosit pentru a conecta orice dispozitiv de control (cu ieșiri de contact sau impuls) la sistemul JABLOTRON 100+ și furnizează energie de la magistrala panoului de control. Acest modul încorporat poate fi plasat direct în dispozitivul de control.
| Tipul de modul | modulul magistralei de control al sistemului |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum curent | 5 - 12 mA |
| Numărul de intrări | 1 |
| Tamper intrare | da, fix |
| Control ieșire PGM | da, PGM în sistem |
| Timp de reacție de intrare | 0,1 s - 300 s |
| Capacitate maximă | 50 mA |
| Intrări de activare | impuls pentru două fire / stare pentru control cu un singur fir |
| Transmisia semnalului | manipulare, blocare, defecțiune / deblocare a sistemului |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















