JA-122PB-AN - antracit - bus PIR + spargere sticla
Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor și pentru detectarea spargerii suprafețelor de sticlă care formează anvelopa clădirilor. Conține doi detectori independenți (alocați la 2 poziții...
Cod produs: 2309-143 EAN: 8595614129053 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării persoanelor în interiorul clădirilor și pentru detectarea spargerii suprafețelor de sticlă care formează anvelopa clădirilor. Conține doi detectori independenți (alocați la 2 poziții în panoul de control).
| Tip detector | digital pe autobuzul BUS |
| Funcţie | PIR + detectie spargere sticla |
| Adresarea detectorului din sistem | doua pozitii |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Remiză curentă în repaus | 2,4 mA |
| Consum curent | max. 12,8 mA |
| Înălțimea de montare | 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | PIR: 12 m, 110° |
| Gamă | Sticla: 9 m, 90° |
| Montare/montare | pe perete, în colț |
| Ieșire de alarmă | cu autobuzul BUS |
| Designul copertei | plastic |
| Culoarea copertei | antracit |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















