IPC-UDW4559H-AS-PV-S5 - 2.8 mm - 5Mpix, 30m IR și 30m LED alb, WizSense+ Seria 4, microfon și difuzor, descurajare activă
Dome ball IP WizSense+ Seria 4, iluminare dublă inteligentă, protecție perimetrală IVS, detectare om/vehicul SMD, căutare inteligentă, căutare automată de obiecte în mișcare AcuPick. Potrivire dinamică a imaginii AI SSA, microfon dublu...
Cod produs: 2404-056 EAN: 6939554946509 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Dome ball IP WizSense+ Seria 4, iluminare dublă inteligentă, protecție perimetrală IVS, detectare om/vehicul SMD, căutare inteligentă, căutare automată de obiecte în mișcare AcuPick. Potrivire dinamică a imaginii AI SSA, microfon dublu integrat, difuzor (comunicare bidirecțională), alarmă I/O, slot micro SD. Alimentare PoE sau 12 VDC.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome ball |
| Line | WizSense + 4 Series |
| Element senzorial | 1/2.7" CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.003 lux@F1.0 (culoare, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.0 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | IVS (protecție perimetrală); SMD; AcuPick; AI SSA; Smart Search |
| Analiză video inteligentă | IVS (protecție perimetrală); SMD (detectarea oamenilor și a vehiculelor); AcuPick (căutarea automată cu un singur clic a obiectelor în mișcare); AI SSA (adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de iluminare ale mediului); Căutare inteligentă |
| Mod noapte | În modul noapte, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează mediul înconjurător și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează lumina LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale privind intruziunea în perimetru, camera poate fi, desigur, setată și în modurile normale, fără iluminare deloc, numai LED IR de noapte sau numai LED alb |
| Brightness | 30 m (IR 850 nm) 30 m (lumină albă) |
| Tip lentile | fix |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 97° |
| Rezoluție | 5 Mpix |
| Număr de pixeli | 2960 × 1688 px |
| Frame rate | Flux principal: 2880 × 1620/2960 × 1668@(1 fps-20 fps)/2688 × 1520@(1 fps-30 fps) Flux secundar: 704 × 576@(1-25 fps)/704 × 480@(1-30 fps) Al treilea flux: 1920 × 1080@(1-25/30 fps) |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie a datelor | H.264 AI | Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip compresie date | H.265 |
| Tip compresie date | H.264+ |
| Tip compresie date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Aplicația mobilă DSS, SmartPSS Lite și software-ul DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | microfon dublu integrat și difuzor (capacitate de comunicare audio bidirecțională) |
| Alarm I/O | 1 canal în: contact umed, 5 mA 3-5 VDC/1 canal ieșire: contact umed, 300 mA 12 VDC |
| Card SD | FTP;SFTP; Card Micro SD (suport max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Putere | 12 VDC; PoE De bază: 3,7 W (12 VDC); 4,8 W (PoE) Max (H.265+WDR+ lumină caldă+sirenă și lumină de descurajare activă + inteligență pornită): 8,3 W (12 VDC); 8,8 W (PoE) |
| Material | metal | Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















