IPC-HDW5449H-ASE-D2 - 2,8 mm - 2x 4Mpix Starlight, senzor AI dual, AI, MIC, ePoE
Seria WizMind Cameră IP cu bilă dome de exterior echipată cu un senzor dual de 1/1.8" pentru o sensibilitate foarte mare în spectrul luminii vizibil și infraroșu pentru a obține o calitate și claritate maximă a imaginii. Microfon și...
Cod produs: 2206-009 EAN: 6923172540287 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Seria WizMind Cameră IP cu bilă dome de exterior echipată cu un senzor dual de 1/1.8" pentru o sensibilitate foarte mare în spectrul luminii vizibil și infraroșu pentru a obține o calitate și claritate maximă a imaginii. Microfon și difuzor integrate. Lentilă fixă 2,8 mm (97°). Smart IR LED 50 m. Rezoluție 4 Mpix cu o frecvență de 25 cadre/s. Camera este dotată cu inteligență artificială AI: protecție perimetrală, recunoaștere persoane și vehicule, clasificare obiecte, numărare persoane, detecție fețe, hărți termice, abandonat/pierdut obiect.Intrare și ieșire audio, intrare și ieșire alarmă.Putere ePoE.Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră IP |
| Execuţie | Minge dom |
| Sfat | WizMind |
| Element sensibil | Senzori CMOS AI duali de 1/1,8" + 1/1,8". |
| Sensibilitate la lumină | 0,0002 lux @F1.0 |
| Tehnologie | Inteligență artificială: protecție perimetrală, SMD Plus, detectarea feței, numărarea persoanelor, hartă termică, obiect abandonat/dispărut |
| Modul de noapte | modul real ZI/NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Strălucire | LED IR de 50 m și LED alb de 50 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,8 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 97° |
| Distincţie | 4 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2688 x 1520px |
| Rata de cadre | 25 fps la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software inteligent PSS, aplicații DSS Express, DSS Pro, DMSS și IMOU Life, browsere web |
| Analiză video inteligentă | Inteligența artificială AI și regulile IVS: protecția perimetrului, recunoașterea persoanelor și a vehiculelor, clasificarea obiectelor, numărarea persoanelor, detectarea feței, hărți termice, obiect abandonat/pierdut |
| Funcții reglabile | AI, IVS, DWDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detectarea mișcării etc. |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alarma I/O | 1/1 |
| card SD | Micro SD (max. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Alimentare electrică | PoE/ePoE sau 12VDC/Basic: 3,9 W (12 VDC); 4,6 W (PoE) Max. (H.265+IR și lumină caldă aprinsă): 9,3 W (12 VDC); 10,5 W (PoE) |
| tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















