IPC-HDW5241T-ZE-S3 - 2.7-13.5 mm - 2Mpix Starlight, 40m, MIC, ePoE, detectare WizMind S
IP pentru exterior seria WizMind S. 2 Mpix, obiectiv 2.7-13.5 mm (109°-30°), IR 40 m, microfon. Detecție mișcare, perimetru cu categorizare om/vehicul, detecție obiecte adăugate/pierdute, SMD3.0, AcuPick. Potrivire dinamică a imaginilor AI...
Cod produs: 2403-035 EAN: 6923172587480 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
IP pentru exterior seria WizMind S. 2 Mpix, obiectiv 2.7-13.5 mm (109°-30°), IR 40 m, microfon. Detecție mișcare, perimetru cu categorizare om/vehicul, detecție obiecte adăugate/pierdute, SMD3.0, AcuPick. Potrivire dinamică a imaginilor AI SSA, detectarea feței, metadate, numărarea persoanelor, hărți termice, căutare inteligentă, detectare audio. Slot pentru card SD, alimentare PoE/ePoE sau 12 VDC. Rotație pe 3 axe.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Design | Bulă domoală |
| Linia | WizMind Series S |
| Element senzorial | 1/2.8" 2Megapixeli CMOS progresiv |
| Sensibilitate la lumină | 0.0007 lux@F1.5 (culoare, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.5 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD3.0, AcuPick, Obiect abandonat inteligent; smart missing object, AI SSA, Detectarea feței, Numărarea persoanelor, Metadate video, Heat Map, Detecție inteligentă a sunetului |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Iluminanță | 40 m |
| Tip lentile | motor |
| Lentile | 2,7-13,5 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 109°-30° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie de date | H.264 AI |
| Tip de compresie de date | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip compresie date | MJPEG |
| Setări | SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS și software-ul IMOU Life, Browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Detecție inteligentă a mișcării și protecție perimetrală cu categorizarea obiectelor umane și a vehiculelor, detectarea obiectelor adăugate sau pierdute, SMD3.0, AcuPick, funcția AI SSA pentru adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de iluminare ale mediului, detectarea feței, detectarea pe bază de metadate, numărarea persoanelor, hărți termice, Smart Search, Smart Sound Detection |
| Funcții reglabile | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Iluminare inteligentă, Defog, Rotirea imaginii, Oglindă, Mascare de confidențialitate, LDC |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Card SD | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE/ePoE sau 12 VDC/Basic: 3 W (12 VDC); 4 W (PoE) Max (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 6,3 W (12 VDC); 7,6 W (PoE) | Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal | Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















