IPC-UDW3459TM-S-IL - 2.8 mm - 4Mpix Smart Iluminare dublă, 30m IR și 30m LED alb, MIC, SMD Plus
Cameră de exterior din seria WizSense cu tehnologie de iluminare duală pentru imagini color cu detectare umană/vehicul SMD Plus. Microfon integrat. Detecție inteligentă de mișcare SMD Plus, protecție perimetrală cu clasificarea obiectelor...
Cod produs: 2404-033 EAN: 6939554942570 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră de exterior din seria WizSense cu tehnologie de iluminare duală pentru imagini color cu detectare umană/vehicul SMD Plus. Microfon integrat. Detecție inteligentă de mișcare SMD Plus, protecție perimetrală cu clasificarea obiectelor umane/vehiculelor. 4 Mpix, iluminare IR inteligentă 30 m, obiectiv de 2,8 mm (unghi de 95°). Slot pentru card Micro SD. Alimentare PoE sau 12 VDC.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Bila dom |
| Line | WizSense Series |
| Element senzorial | 1/2.9" 4Megapixeli CMOS progresiv |
| Sensibilitate la lumină | 0.006 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0.0006 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Iluminare dublă inteligentă, Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD Plus |
| Mod nocturn | În modul nocturn, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale despre intruziunea în perimetru, camera poate fi, desigur, setată și în modurile normale, complet fără iluminare, noaptea numai LED IR sau numai LED alb |
| Iluminare | 30m LED IR și 30m LED alb |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentilă | 2,8 mm | Unghiul cadrului (orizontal) | 95° |
| Rezoluție | 4 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 2688 x 1520 px |
| Frame rate | 20 sn/s la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip compresie date | MJPEG |
| Setări | SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS și software-ul IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Smart Motion Detection SMD Plus și Perimeter Protection cu categorizarea obiectelor umane și a vehiculelor |
| Caracteristici ajustabile | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Iluminare inteligentă, Rotirea imaginii, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 2,1 W (12 VDC); 2,5 W (PoE) Max (H.265 + inteligență pornită + WDR + lumină caldă): 4,4 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal și plastic |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















