IPC-HDW5241TM-ASE-S3 - 2,8 mm - 2Mpix, 50 m, SMD3.0, Detecție WizMind Series S, Alarmă I/O, MIC, ePoE
Dome ball IP WizMind Series S, protecție perimetrală IVS, detectare inteligentă a obiectelor, detectare umană/vehicul SMD, AcuPick - căutare automată a obiectelor în mișcare. AI SSA potrivire dinamică a imaginilor, detectarea feței,...
Cod produs: 2403-036 EAN: 6923172583437 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Dome ball IP WizMind Series S, protecție perimetrală IVS, detectare inteligentă a obiectelor, detectare umană/vehicul SMD, AcuPick - căutare automată a obiectelor în mișcare. AI SSA potrivire dinamică a imaginilor, detectarea feței, numărarea persoanelor, hărți termice, metadate, căutare inteligentă, detectare audio. Microfon integrat, alarmă I/O, slot micro SD. Alimentare PoE/ePoE sau 12 VDC, IP67.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Design | Dome ball |
| Line | WizMind Series S |
| Element de detecție | 1/2.8" CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.0007 lux@F1.6 (culoare,30 IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/N,30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | IVS (protecție perimetrală); Detecție inteligentă a obiectelor; SMD; AcuPick; AI SSA; Detecție facială; Numărare persoane; Hartă termică; Metadate video; Căutare inteligentă; Detecție inteligentă a sunetului |
| Analiză video inteligentă | IVS (protecție perimetrală); Detectarea inteligentă a obiectelor; SMD (detectarea oamenilor și a vehiculelor); AcuPick (căutarea automată cu un singur clic a obiectelor în mișcare); AI SSA (adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de iluminare ale mediului); Detectarea feței; Numărarea persoanelor; hartă de căldură; metadate video; căutare inteligentă; detectare audio inteligentă |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru IR mecanic) |
| Iluminanță | 50 m (IR 850 nm) |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 106° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 × 1080 px |
| Frame rate | Stream principal: 1080p@1-25/30 fps) Flux secundar: D1@(1-25/30 fps) Al treilea flux: 1080p@(1-25/30 fps) Al patrulea flux: 720p@(1-25/30 fps) |
| Tip de compresie de date | H.265 AI |
| Tip de compresie de date | H.264 AI |
| Tip de compresie de date | H.265+ |
| Tip compresie date | H.265 |
| Tip compresie date | H.264+ |
| Tip compresie date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Aplicația mobilă DSS, SmartPSS Lite și software-ul DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | microfon integrat |
| Alarm I/O | 1 canal în: contact umed, 5 mA 3V-5 VDC/1 canal ieșire: contact umed, 300 mA 12V DC |
| Card SD | FTP; SFTP; Card Micro SD (suport max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 îmbunătățire Base-T) |
| Power | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE De bază: 4,3 W (12 VDC); 5,5 W (PoE) Max (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 8,2 W (12 VDC); 9,7 W (PoE) |
| Material | Internele sistemului: Metal Carcasă: Metal Inel de finisare: Plastic Placă de montare pentru instalare rapidă: Metal |
| Color | Alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















