IPC-HDW1239V-A-IL - 2,8 mm - 2Mpix, 30m IR și 30m LED alb, Entry Series, microfon, detectare persoane, căutare inteligentă
Cameră IP dome ball Entry Series, Smart Iluminare dublă, detectarea persoanelor, căutare inteligentă, microfon integrat. Alimentare PoE sau 12 VDC. Tip de dispozitivCameră IPProducțieDome ballLineEntry SeriesElement senzorial1/2.8"...
Cod produs: 2406-087 EAN: 6923172568571 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP dome ball Entry Series, Smart Iluminare dublă, detectarea persoanelor, căutare inteligentă, microfon integrat. Alimentare PoE sau 12 VDC.
| Tip de dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome ball |
| Line | Entry Series |
| Element senzorial | 1/2.8" CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,005 lux@F1.6 (culoare,30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/N,30 IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Tehnologie | Detecție umană, căutare inteligentă |
| Analiză video inteligentă | Detecție persoană, căutare inteligentă |
| Mod nocturn | În modul nocturn, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează mediul înconjurător și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează lumina LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale despre intruziunea în perimetru, camera poate fi bineînțeles setată la modurile normale, fără iluminare deloc, numai LED IR de noapte sau numai LED alb |
| Brightness | 30 m (LED IR) 30 m (lumină albă) |
| Tip lentile | fix |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 104° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 × 1080 px |
| Frame rate | Flux principal: 1920×1080@(1-25/30 fps) Flux lateral: 704 × 576@(1-25 fps)/704 × 480@(1-30 fps) |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 | Tip de compresie a datelor | H.264+ |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Aplicația mobilă DSS, SmartPSS Lite și software-ul DSS, DoLynk Care management |
| Camera Pan | 0°-360° |
| Camera Tilt | 0°-78° | Tilt camerei (Roll) | 0°-360° |
| Audio I/O | microfon integrat |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Putere | 12 VDC/PoE (802.3af); De bază: 1,8 W (12 VDC); 2,3 W (PoE) Max (H.265 + inteligență pornită+ WDR + intensitatea iluminatorului): 4,5 W (12 VDC); 5,6 W (PoE) |
| Material | metal și plastic |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















