HY-SA21A-W2(868) - Detector de fum wireless AirShield, sirenă audio-vizuală, 85 dB
Detector de fum fotoelectric fără fir, sirenă: 85 dB, indicatoare LED de funcționare, alarmă, eroare, tensiune scăzută a bateriei, instalare pe tavan. Frecvență 868 MHz, securitate AES-128, transmisie 1000 m (distanță vizibilă), comutare...
Cod produs: 2308-299 EAN: 6923172538963 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector de fum fotoelectric fără fir, sirenă: 85 dB, indicatoare LED de funcționare, alarmă, eroare, tensiune scăzută a bateriei, instalare pe tavan. Frecvență 868 MHz, securitate AES-128, transmisie 1000 m (distanță vizibilă), comutare automată a canalelor RF, aplicație reglabilă. Alarma sonoră funcționează autonom, când se pierde contactul cu panoul de control, alimentare 1x baterie înlocuibilă: CR123A, durată de viață 3 ani.
| Tip dispozitiv | Detector de fum fotoelectric fără fir |
| Alimentare | 1x baterie înlocuibilă: CR123A, durată de viață 3 ani |
| Frecvență | 868 MHz, tehnologie wireless bidirecțională, Criptare AES-128 |
| Distanța semnalului | până la 1000 m (teren deschis) |
| Detecția temperaturii | Camera senzorului fotoelectric |
| Indicator LED | Indicator LED de funcționare, Alarmă, eroare, baterie descărcată |
| Caracteristici | Suport pentru comutarea automată a canalului RF, configurabil de la distanță prin aplicație |
| Instalare | pe tavan |
| Design capac | Plastic |
| Color | Alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















