ARD912-W2(868) - Detector de inundații fără fir AirShield, măsurarea temperaturii, pentru podea
Detectorul de inundații fără fir pentru instalare ușoară este utilizat pentru a detecta apa și, ulterior, pentru a semnala sistemul de alarmă și toți utilizatorii, LED indicarea stării, asociere, alarmă, măsurarea temperaturii...
Cod produs: 2309-162 EAN: 6923172557247 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detectorul de inundații fără fir pentru instalare ușoară este utilizat pentru a detecta apa și, ulterior, pentru a semnala sistemul de alarmă și toți utilizatorii, LED indicarea stării, asociere, alarmă, măsurarea temperaturii ambientale, sensibilitate reglabilă, comunicare bidirecțională 868 MHz și criptare AES-128, comunicare autonomie de pana la 1,2 km (terren liber), alimentat de o baterie integrata 1x CR123A (durata de viata 3 ani cand este activat 1x pe zi), design intern, protectie IPx5.
| Tipul dispozitivului | detector de inundații fără fir |
| Alimentare electrică | 1x CR123A (durata de viata 3 ani cand este activat 1x pe zi) |
| Frecvență | 868 MHz, criptare AES-128 |
| Interval de semnal | până la 1200 m (teren liber) |
| Detectarea temperaturii | da, măsurarea temperaturii ambiante |
| Indicator cu LED | Indicație LED de stare, asociere, alarmă |
| Funcţie | suport pentru comutarea automată a canalelor RF, configurabil de la distanță cu ajutorul aplicației |
| Designul copertei | plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















