ARD1233-W2(868) - Detector PIR fără fir AirShield, imunitate PET 18 kg, rază 12 m, 90°
Detector pasiv cu infraroșu fără fir cu o rază de acțiune de 12 m/90°, imunitate PET până la 18 kg, sensibilitate reglabilă pe 3 nivele, compensare digitală a temperaturii, măsurare a temperaturii ambiante, filtru de lumină albă: 2000...
Cod produs: 2308-296 EAN: 6923172504913 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector pasiv cu infraroșu fără fir cu o rază de acțiune de 12 m/90°, imunitate PET până la 18 kg, sensibilitate reglabilă pe 3 nivele, compensare digitală a temperaturii, măsurare a temperaturii ambiante, filtru de lumină albă: 2000 lx, înălțime de instalare: 2,2 m, stare LED indicator, protecție împotriva manipulării neautorizate, tehnologie fără fir 868 MHz, securitatea transmisiei de date cu criptare AES-128, distanță de transmisie: 1600 m (spațiu deschis), suport pentru comutarea automată a canalelor RF, detector bidirecțional cu detecție completă a mișcării, de la distanță configurabil prin aplicație, instalare ușoară, alimentare: 1 x baterie CR123A, durată de viață 4 ani.
| Tipul dispozitivului | detector de mișcare PIR fără fir cu imunitate PET |
| Alimentare electrică | 1 x baterie CR123A, durată de viață de până la 4 ani |
| Frecvență | 868 MHz, tehnologie wireless bidirecțională, criptare AES-128 |
| Domeniul semnalului | până la 1600 m (teren liber) |
| Detectare | Imunitate PIR + PET |
| Gama PIR | 12 m |
| Unghi de vedere (orizontal) | 90° |
| Sensibilitate de detectare PIR | alarmă automată / mare / filtrare pentru animale până la 18 kg |
| Compensarea luminii de fundal | filtru de lumină albă: 2000 lx |
| Indicator cu LED | LED indicator de stare |
| Semnalizarea | indicator de nivel al semnalului |
| Funcţie | suport pentru comutarea automată a canalelor RF, compensare digitală a temperaturii |
| Tamper | protecție împotriva manipulării neautorizate |
| Instalare | inaltime de instalare: 2,2 m |
| Designul copertei | plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















