ARD324-W2(868S) - Detector magnetic fără fir AirShield, intrare, măsurare a temperaturii
Detector magnetic wireless cu masurare a temperaturii ambientale, posibilitate de amplasare pe toate tipurile de usi si ferestre cu exceptia celor metalice, detecteaza starea de deschidere, basculare sau soc, posibilitatea de a conecta inca 1...
Cod produs: 2309-113 EAN: 6923172584540 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector magnetic wireless cu masurare a temperaturii ambientale, posibilitate de amplasare pe toate tipurile de usi si ferestre cu exceptia celor metalice, detecteaza starea de deschidere, basculare sau soc, posibilitatea de a conecta inca 1 detector cu fir sau alte periferice, sistemul recunoaste in care dintre zonele conectate a apărut o alarmă, starea indicatorului LED, protecție împotriva manipulării neautorizate, tehnologie wireless bidirecțională 868 MHz, securitatea transmisiei datelor AES-128, distanță de transmisie: 1200 m la distanță vizibilă, configurabil de la distanță folosind aplicația, ușor instalare, alimentare: 1x baterie: CR123A, durata de viata 3 ani la intrare NO, 1,5 ani cu intrare NC, temperatura de lucru: -10 pana la +55°C, dimensiuni: l 100 x h 21 xh 20 mm, greutate: 70 g.
| Tipul dispozitivului | Detector de deschidere magnetică fără fir cu intrare cu 1 fir și măsurare a temperaturii |
| Alimentare electrică | 1x baterie: CR123A, durata de viață 3 ani cu intrare NO, 1,5 ani cu intrare NC |
| Frecvență | 868 MHz, criptare AES-128 |
| Domeniul semnalului | până la 1200 m (cu distanță vizibilă) |
| Indicator cu LED | LED indicator de stare |
| Intrări | 1 intrare pentru detectoare cu fir sau alte periferice |
| Tamper | protecție împotriva manipulării neautorizate |
| Instalare | pentru usi si ferestre (cu exceptia celor metalice) |
| Designul copertei | plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















