HAC-HFW2249T-I8-A-NI - 3,6 mm - 4 în 1, 2 Mpix Starlight Full color, WDR, MIC
Cameră HDCVI compactă de exterior cu sensibilitate ridicată a senzorului și mod color noapte (Starlight Full color), microfon integrat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS folosind controler coaxial PFM820 ( 1612-004 ), lentilă fixă 3,6 mm...
Cod produs: 2006-220 EAN: 6939554943867 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră HDCVI compactă de exterior cu sensibilitate ridicată a senzorului și mod color noapte (Starlight Full color), microfon integrat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS folosind controler coaxial PFM820 ( 1612-004 ), lentilă fixă 3,6 mm (unghi 89,5 °) , setarile meniului OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la HDCVI DVR, raza de actiune pana la 800 m, protectie IP67. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | Seria Pro |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,8 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,001 Lux / F1.0 |
| Modul de noapte | colorat |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 3,6 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 89,5 ° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 2 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.2,4 W |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















