HAC-HFW1800TL-A - 3,6 mm - 4 în 1, 8 Mpix în timp real, 80 m, MIC
Cameră bullet pentru exterior din seria Lite cu microfon integrat. 25 sn în timp real la 8 Mpix, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind driverul PFM820 ( 1612-004 ). Lentilă fixă de 3,6 mm (unghi de 87 °), filtru IR mecanic...
Cod produs: 2006-189 EAN: 6939554972867 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră bullet pentru exterior din seria Lite cu microfon integrat. 25 sn în timp real la 8 Mpix, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind driverul PFM820 ( 1612-004 ). Lentilă fixă de 3,6 mm (unghi de 87 °), filtru IR mecanic și iluminare de 80 m. Setarea meniului OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la DVR, interval de până la 700 m prin cablu coaxial. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | Seria Lite |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.03Lux / F2.0, 30IRE, 0Lux IR activat |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 80 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 3,6 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 87 ° |
| Distincţie | 8 Mpix |
| Numărul de pixeli | 3840 x 2160 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 8 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.6 W |
| Material | metal si plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















