HAC-HFW2241T-ZA - 2,7-13,5 mm - 4in1, Starlight 2Mpix, 80m, WDR, MIC
Cameră compactă HDCVI pentru exterior, seria Pro, cu sensibilitate ridicată a senzorului și microfon integrat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind controlerul PFM820 ( 1612-004 ). Obiectiv motorizat de 2,7 până la 13,5...
Cod produs: 1808-051 EAN: 8595584643993 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră compactă HDCVI pentru exterior, seria Pro, cu sensibilitate ridicată a senzorului și microfon integrat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind controlerul PFM820 ( 1612-004 ). Obiectiv motorizat de 2,7 până la 13,5 mm (unghi 108 ° - 29 °), filtru IR mecanic și iluminare până la 80 m. Funcția WDR (120 dB) și 3D / 2D-DNR cresc calitatea imaginii în condiții de iluminare solicitante. Rezolutie Full HD (1920 x 1080 px), setarile meniului OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la DVR, raza de actiune de pana la 800 m prin cablu coaxial, capac metalic, cablul trece prin centrul suportului camerei. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | GLONŢ |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | CMOS de 1 / 2,8 "2,1 megapixeli |
| Iluminare minimă | 0,004 / 0 lux cu IR pornit / F1.6 |
| Modul de noapte | filtru IR mecanic, LED IR inteligent |
| Iluminare IR | 80 m |
| Tipul de lentile | motor |
| Obiectiv | 2,7-13,5 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 108 ° -29 ° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920 x 1080 px (1080p / Full HD) |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 1080p, 50 fps la 720p |
| Setări | Funcția Control over Coax (CoC) - setarea meniului OSD al camerei printr-un cablu coaxial de la DVR |
| WDR | 120 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 3D / 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, comutați la CVBS |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12 V = / 8,2 W cu IR pornit |
| Material | capac metalic, protectie IP67 |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















