HAC-HFW1500CL-IL-A-S2 - 3.6 mm - 4in1, 5Mpix Smart Iluminare dublă, IR și LED alb 20m, DWDR, MIC, Super adaptare
Cameră de exterior seria Lite, Smart Dual IR 20 m și LED alb 20 m. Iluminator IR în modul de noapte care afișează o imagine alb-negru, activează o lumină LED albă atunci când este detectată o persoană/un vehicul și schimbă modul de...
Cod produs: 2311-096 EAN: 6923172590442 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră de exterior seria Lite, Smart Dual IR 20 m și LED alb 20 m. Iluminator IR în modul de noapte care afișează o imagine alb-negru, activează o lumină LED albă atunci când este detectată o persoană/un vehicul și schimbă modul de imagine la culoare atunci când perimetrul este încălcat. Numai de la un dispozitiv XVR conectat, FW trebuie să fie V4.001.0000004.1.R.220323 sau ulterior. 5 Mpix, obiectiv de 3,6 mm (unghi de 92°), microfon. Raza de acțiune până la 800 m prin cablu coaxial, plastic.
| Tip dispozitiv | Cameră HDCVI |
| Producție | Bullet |
| Line | Lite Series |
| 4 în 1 | yes |
| Sensor | 5 MP CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.05 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0,005 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Modul noapte | În modul noapte, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale despre intruziune în perimetru, acest mod este controlat numai de dispozitivul XVR conectat al cărui firmware trebuie să fie V4.001.0000004.1.R.220323 sau ulterior |
| Luminozitate | 20m LED IR și 20m LED alb |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 3,6 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 92° |
| Rezoluție | 5 Mpix |
| Număr de pixeli | 2880 x 1620 px | Frame rate | 25 sn/s la 5 Mpix |
| Settings | de la recorder (CoC) | Funcții reglabile | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Mod iluminare, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Putere | 12 VDC ±30%/max.4,5 W |
| Material | plastic |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















