HAC-HFW1200TLM-IL-A-S6 - 3.6 mm - 4in1, 2Mpix Smart Iluminare dublă, 40 m, MIC, Super Adapt
Bullet de exterior seria Lite cu iluminator Smart Dual și microfon integrat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS, lentilă fixă de 3,6 mm (unghi de 83°), LED IR de 40 m și LED alb de 40 m. Rezoluție de 2 Mpix, setări ale meniului OSD prin...
Cod produs: 2403-158 EAN: 6923172592026 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Bullet de exterior seria Lite cu iluminator Smart Dual și microfon integrat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS, lentilă fixă de 3,6 mm (unghi de 83°), LED IR de 40 m și LED alb de 40 m. Rezoluție de 2 Mpix, setări ale meniului OSD prin cablu coaxial (CoC) de la DVR HDCVI, rază de acțiune de până la 700 m.
| Tip dispozitiv | Camera HDCVI |
| Producție | Bullet |
| Line | Lite Series |
| 4 în 1 | yes |
| Sensor | 2MP CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.01 lux@F2.0 (culoare, 30 IRE) 0,001 lux@F2.0 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru IR mecanic) |
| Luminozitate | 40 m LED IR și 40 m LED alb |
| Tip lentile | fix |
| Lentile | 3,6 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 83° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Settings | de la recorder (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, Super Adapt, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | microfon integrat |
| Putere | 12VDC ±30%/max.4,1 W |
| Material | metal |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















