HAC-HFW1231TM-I8-A - 3,6 mm - 4 în 1, 2 Mpix Starlight, 80 m, WDR, MIC, super adaptor
Cameră HDCVI compactă de exterior din seria Lite cu sensibilitate ridicată a senzorului, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare prin controler PFM820 ( 1612-004 ), lentilă fixă de 3,6 mm (unghi 86 °), filtru IR mecanic și...
Cod produs: 2112-055 EAN: 6923172506719 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Noul algoritm Super Adapter ajustează automat parametrii imaginii, astfel încât camera să ofere cea mai bună imagine posibilă în toate condițiile de iluminare.
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | Seria Lite |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,8 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,002 Lux / F1.6, 30 IRE, 0 Lux IR pornit |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 80 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 3,6 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 86 ° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 2 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.5,1 W |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















