HAC-HDW2501T-ZA-S2 - 2,7-13,5 mm - 4in1, Starlight 5Mpix, 60m, WDR, MIC
Cameră HDCVI cu bilă dome de exterior cu lentilă motor 2,7 - 13,5 mm (unghi 113 ° -31,4 °), microfon integrat, filtru IR mecanic și iluminare de 60 m. Funcția WDR (120 dB) și 3D / 2D-DNR cresc calitatea imaginii în condiții de iluminare...
Cod produs: 2106-044 EAN: 6939554946585 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră HDCVI cu bilă dome de exterior cu lentilă motor 2,7 - 13,5 mm (unghi 113 ° -31,4 °), microfon integrat, filtru IR mecanic și iluminare de 60 m. Funcția WDR (120 dB) și 3D / 2D-DNR cresc calitatea imaginii în condiții de iluminare solicitantă conditii. Rezolutie 5 Mpix, setarea meniului OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la HDCVI DVR, raza semnal video pana la 700 m, setare in trei axe, capac metalic, protectie IP67. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Minge dom |
| Sfat | Seria Pro |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,001 Lux / F1.6, 30IRE, 0Lux IR activat |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 60 m |
| Tipul de lentile | motor |
| Obiectiv | 2,7-13,5 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 113 ° -31,4 ° |
| Distincţie | 5 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2880 x 1620 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 5 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.7,9 W |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















