HAC-HDW1800TL-A - 2,8 mm - 4 în 1, 8 Mpix în timp real, 30 m, MIC
Seria Lite Cameră cu bilă dom pentru exterior cu microfon integrat. 25 sn în timp real la 8 Mpix, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind driverul PFM820 ( 1612-004 ). Lentila fixa 2,8 mm (unghi 105°), filtru IR mecanic si...
Cod produs: 2006-205 EAN: 6939554972799 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Seria Lite Cameră cu bilă dom pentru exterior cu microfon integrat. 25 sn în timp real la 8 Mpix, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind driverul PFM820 ( 1612-004 ). Lentila fixa 2,8 mm (unghi 105°), filtru IR mecanic si iluminare pana la 30 m. Setarea meniului OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la DVR, raza de actiune de pana la 700 m prin cablu coaxial. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Minge dom |
| Sfat | Seria Lite |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.03Lux / F2.0, 30IRE, 0Lux IR activat |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 30 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,8 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 105 ° |
| Distincţie | 8 Mpix |
| Numărul de pixeli | 3840 x 2160 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 8 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.4,3 W |
| Material | metal si plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















