HAC-HDW2249T-A-NI - 3,6 mm - 4 în 1, 2 Mpix Starlight Full color, WDR, MIC
Cameră pentru exterior HDCVI seria Pro cu senzor de înaltă sensibilitate cu afișaj color de noapte (fără iluminare IR) și microfon integrat Ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS folosind controler coaxial PFM820 ( 1612-004 ) Lentilă fixă...
Cod produs: 1810-002 EAN: 8595584643863 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră pentru exterior HDCVI seria Pro cu senzor de înaltă sensibilitate cu afișaj color de noapte (fără iluminare IR) și microfon integrat Ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS folosind controler coaxial PFM820 ( 1612-004 ) Lentilă fixă 3,6 mm ( unghi 89 ° ) ). Rezoluție Full HD (1920 x 1080 px), funcție WDR (120 dB), setări meniul OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la DVR, rază de acțiune de până la 800 m prin cablu coaxial, capac metalic. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Minge dom |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2.8 "CMOS progresiv |
| Iluminare minimă | 0.001lux / F1.0, 0 lux cu IR activat |
| Modul de noapte | Starlight full-color - afișaj color permanent |
| Iluminare IR | 60 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 3,6 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 89,5 ° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Rata maximă de cadre | 25/30 cps la 1080p, 25/30/50/60 cps la 720p |
| Setări | Funcția Control over Coax (CoC) - setarea meniului OSD al camerei printr-un cablu coaxial de la DVR |
| WDR | 120 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, Smart IR |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12 V = / max.2,4 W cu IR pornit |
| Material | metal, IP67 |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















