HAC-HDW1500T-ZA-S2 - 2,7-12 mm - 5 Mpix, 60 m, MIC
Cameră HDCVI dom ball de exterior cu lentilă motorizată de 2,7 - 12 mm (98 ° -34 °) și microfon integrat. Filtru IR mecanic si iluminare inteligenta 60 m. Rezolutie 5 Mpix, setare in trei axe, capac metalic, protectie IP67. Sahua eșantion de...
Cod produs: 2006-202 EAN: 8595584654166 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră HDCVI dom ball de exterior cu lentilă motorizată de 2,7 - 12 mm (98 ° -34 °) și microfon integrat. Filtru IR mecanic si iluminare inteligenta 60 m. Rezolutie 5 Mpix, setare in trei axe, capac metalic, protectie IP67. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Minge dom |
| Sfat | Seria Lite |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.02Lux / F1.8, 30IRE, 0Lux IR activat |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 60 m |
| Tipul de lentile | motor |
| Obiectiv | 2,7-12 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 98 ° -34 ° |
| Distincţie | 5 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2592 x 1944 px |
| Rata maximă de cadre | 20 fps la 5 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, LED IR inteligent |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.8,2 W |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















