HAC-HDW1200T-Z-A-S6 - 2.7-12 mm - 4in1, 2Mpix Lumina stelelor, IR 60m, DWDR, MIC, Super adaptare
Camera de exterior din seria Lite cu senzor Starlight de înaltă sensibilitate, LED IR 60m. Microfon integrat. Rezoluție de 2 Mpix, rază de acțiune de până la 700 m pe cablu coaxial, 300 m pe cablu UTP, design metalic.Tip dispozitivCameră...
Cod produs: 2402-050 EAN: 6923172594617 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Camera de exterior din seria Lite cu senzor Starlight de înaltă sensibilitate, LED IR 60m. Microfon integrat. Rezoluție de 2 Mpix, rază de acțiune de până la 700 m pe cablu coaxial, 300 m pe cablu UTP, design metalic.
| Tip dispozitiv | Cameră HDCVI |
| Design | Bila domului |
| Line | Lite Series |
| 4 în 1 | yes |
| Element senzorial | 2 MP CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.01 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0,001 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Iluminanță | 60 m |
| Tip lentile | motor |
| Lentile | 2,7-12 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 98°-28° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Viteză frame rate | 25 fps la 2 Mpix |
| Setting | de la recorder (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Mod iluminare, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Putere | 12 VDC ±30%/max.6,4 W |
| Material | metal |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















