HAC-HDW1801T-Z-A-S2 - 2.7-13.5mm - 4in1, 8Mpix, 60m, WDR, MIC
Dome ball pentru exterior din seria Lite. Ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutabil cu driver PFM820, filtru IR mecanic, iluminare 60 m, microfon integrat. 8 Mpix, obiectiv de la 2,7 la 13,5 mm (unghi de la 114° la 32°), 120 dB WDR,...
Cod produs: 2403-130 EAN: 6923172544483 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Dome ball pentru exterior din seria Lite. Ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutabil cu driver PFM820, filtru IR mecanic, iluminare 60 m, microfon integrat. 8 Mpix, obiectiv de la 2,7 la 13,5 mm (unghi de la 114° la 32°), 120 dB WDR, 3D/2D-DNR pentru îmbunătățirea calității imaginii. Configurarea meniului OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la DVR, până la 700 m prin cablu coaxial, carcasă metalică.
| Tip de dispozitiv | Camera HDCVI |
| Design | Bila domului |
| Line | Lite Series |
| 4 în 1 | yes |
| Element senzorial | 4K CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.01Lux/F1.5, 30IRE, 0Lux IR on |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Iluminanță | 60 m |
| Tip de lentilă | motor |
| Lentile | 2,7-13,5 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 114°-32° |
| Rezoluție | 8 Mpix |
| Număr de pixeli | 3840 x 2160 px |
| Rată de cadre | 15 sn/s la 8 Mpix |
| Setări | de la recorder (CoC) |
| WDR | 120 dB | Caracteristici ajustabile | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Audio I/O | microfon integrat |
| Putere | 12VDC ±30%/max.7,8 W |
| Material | metal |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















